facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Spotkanie z Sebastianem Szmigielskim
Spotkanie z Sebastianem Szmigielskim

22 lutego 2019 r. odbyło się spotkanie z absolwentem naszego Liceum Sebastianem Szmigielskim, a obecnie pracownikiem Facebooka na stanowisku Agency partner.

Pan Sebastian Szmigielski ukończył Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu w 2004 r. Następnie rozpoczął studia w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku europeistyka. Dwukrotnie wyjeżdżał, w ramach wymiany studenckiej, do Francji i Korei. Dodatkowo ukończył studia zagraniczne: kierunek Strategic Marketing Managment na Bradford Collage School of Managment. W Facebooku  pracuje od 2011 roku. Jego zadanie to budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Dzięki Jego uprzejmości i zaangażowaniu w rozwój młodzieży ze swojego rodzinnego miasta, chętnie opowiadał nam o pracy w Facebooku. Swoją uwagę poświęcił także bezpieczeństwu w sieci, nowinkom technologicznym. Mówił również o odwadze w wyborze studiów i kariery zawodowej, o stawianiu sobie ambitnych celów i wierze we własne możliwości. Ponadto chętnie odpowiadał na pytania uczniów.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i entuzjazmem młodzieży.

 

 

22 lutego 2019 r. odbyło się spotkanie z absolwentem naszego Liceum Sebastianem Szmigielskim, a obecnie pracownikiem Facebooka na stanowisku Agency partner.

Pan Sebastian Szmigielski ukończył Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu w 2004 r. Następnie rozpoczął studia w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku europeistyka. Dwukrotnie wyjeżdżał, w ramach wymiany studenckiej, do Francji i Korei. Dodatkowo ukończył studia zagraniczne: kierunek Strategic Marketing Managment na Bradford Collage School of Managment. W Facebooku  pracuje od 2011 roku. Jego zadanie to budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Dzięki Jego uprzejmości i zaangażowaniu w rozwój młodzieży ze swojego rodzinnego miasta, chętnie opowiadał nam o pracy w Facebooku. Swoją uwagę poświęcił także bezpieczeństwu w sieci, nowinkom technologicznym. Mówił również o odwadze w wyborze studiów i kariery zawodowej, o stawianiu sobie ambitnych celów i wierze we własne możliwości. Ponadto chętnie odpowiadał na pytania uczniów.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i entuzjazmem młodzieży.

 

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4